Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-04-18 02:55:33 Aktualizacja dnia: 2024-04-07 10:17:04
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
MODLITWY

aniol

Modlitwa
 
Maryjo, kocham Cię, pragnę by wszystkie dzieci były zdrowe i miały co jeść,
By miały pantofelki i ubrania, aby nie było im zimno.
Proszę Cię o zdrowie dla wszystkich, których kocham.
Proszę by latem wyrosły maliny i kwiaty.
Dziękuję za każdy cudowny dzień,
Za to, że jestem szczęśliwa.
 

Marysia Poksińska, lat 4***
Modlitwa na rano

Panie Boże mój, jestem cały Twój.

Niech to będzie dzień szczęśliwy

I mało kłopotliwy.

Modlitwa na wieczór

 Panie Boże mój, jestem cały Twój.

Niech to będzie noc przespana

Do białego rana.

Angelika

***

Kochany Jezu

Kochany Panie Jezu, dzisiaj klękam przy żłóbku i uwielbiam Cię. Wiem, że dla mnie stałeś się człowiekiem, urodziłeś się w stajence jako małe dziecko, abym ja mógł stać  się dzieckiem Bożym. Z czułością myślę o tych chwilach, kiedy Twoja Matka tuliła Cię w swoich ramionach, jak święty Józef ochraniał Cię, a Mędrcy ze Wschodu oddawali Ci pokłon. Pragnę, aby Twoje Serce rozbrzmiewało we mnie jak muzyka aniołów, którzy zbudzili pasterzy ze snu. Niech w moim sercu świeci gwiazda, która będzie wskazywać mi drogę do Ciebie. Amen.   

Kuba lat 12

***

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2021